Webform tracking (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Tags
et: Sildid

en: Version
et: Versioon

en: Country
et: Riik

en: Terms
et: Terminid

en: Other
et: Muu

en: Source
et: Allikas

en: Webform
et: Veebivorm

en: Campaign
et: Kampaania

en: Referer
et: Viitaja
