Webform tracking (7.x-2.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Tags
tr: Etiketler

en: Version
tr: Sürüm

en: Country
tr: Ülke

en: Terms
tr: Terimler

en: Other
tr: Diğer

en: Channel
tr: Kanal

en: Source
tr: Kaynak

en: Referer
tr: Yönlendiren
