Webform tracking (7.x-2.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ka: ტეგები

en: Version
ka: ვერსია

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Other
ka: სხვა

en: Source
ka: წყარო
