Webform tracking (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Tags
ru: Теги

en: Version
ru: Версия

en: Country
ru: Страна

en: Terms
ru: Термины

en: Other
ru: Другое

en: Channel
ru: Канал

en: Source
ru: Источник

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Referer
ru: Источник
