Webform tracking (7.x-2.4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Tags
hu: Címkék

en: Version
hu: Verzió

en: Country
hu: Ország

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Other
hu: Egyéb

en: Channel
hu: Csatorna

en: Source
hu: Forrás

en: Webform
hu: Űrlap

en: Campaign
hu: Kampány

en: Referer
hu: Hivatkozó
