Webform tracking (7.x-2.4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Tags
lv: Birkas

en: Version
lv: Versija

en: Country
lv: Valsts

en: Other
lv: Citi

en: Channel
lv: Kanāls

en: Source
lv: Avots

en: Webform
lv: Webforma
