Webform tracking (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: Version
nl: Versie

en: Country
nl: Land

en: Terms
nl: Termen

en: Other
nl: Andere

en: Channel
nl: Kanaal

en: Source
nl: Bron

en: Webform
nl: Formulier

en: Campaign
nl: Campagne

en: Referer
nl: Verwijzing

en: User-ID
nl: Gebruiker-ID
