Webform Transformer (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: description
da: beskrivelse

en: Pattern
da: Mønster

en: Webform
da: Webformular

en: Default value
da: Standardværdi

en: The default value of the field.
da: Feltets standardværdi.

en: Left Blank
da: Tomme

en: User entered value
da: Indtastet af bruger

en: Average submission length in words (ex blanks)
da: Gennemsnitlig længde af bidrag
