Webform Transformer (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: example
fr: exemple

en: Pattern
fr: Motif

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: The default value of the field.
fr: La valeur par défaut du champ.

en: Left Blank
fr: Laissé vide

en: User entered value
fr: Valeur saisie par l'utilisateur

en: Average submission length in words (ex blanks)
fr: Longueur moyenne des soumissions en mots (sans les blancs)
