Webform Transformer (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: description
he: תיאור

en: Pattern
he: פורמט

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך

en: Average submission length in words (ex blanks)
he: ממוצע אורך הגשה במילים (ללא רווחים)

en: Placeholder
he: שומר מקום
