Webform Transformer (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: description
lt: aprašymas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Webform
lt: Web forma

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: Placeholder
lt: Vietaženklis
