Webform Transformer (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Pattern
sk: Vzor

en: Webform
sk: Webformulár

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: The default value of the field.
sk: Predvolená hodnota poľa.

en: Left Blank
sk: Nevyplnených

en: User entered value
sk: Pužívateľmi zadaných hodnôt

en: Average submission length in words (ex blanks)
sk: Priemerná dĺžka odoslaných údajov v slovách (okrem prázdnych)

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
