Webform Transformer (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: description
sv: beskrivning

en: Pattern
sv: Mönster

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: The default value of the field.
sv: Standardvärdet för fältet.

en: Left Blank
sv: Lämnat tomt

en: User entered value
sv: Angivet värde

en: Average submission length in words (ex blanks)
sv: Genomsnittslängd på inlägg i antal ord (utan mellanslag)

en: Placeholder
sv: Platshållare
