Webform Transformer (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Pattern
ar: النموذج

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Left Blank
ar: متروك فارغا

en: User entered value
ar: أدخل المستخدم قيمة

en: Average submission length in words (ex blanks)
ar: معدل طول الإرسال بالكلمات (الفراغات سابقا)

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
