Webform Transformer (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: description
ca: descripció

en: Pattern
ca: Patró

en: Webform
ca: Formulari web

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: The default value of the field.
ca: El valor predeterminat del camp.

en: Left Blank
ca: En blanc

en: User entered value
ca: L'usuari ha introduït un valor

en: Average submission length in words (ex blanks)
ca: Longitud mitjana en paraules (excepte blancs)

en: Placeholder
ca: Marcador
