Webform Transformer (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: description
cs: popisek

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: The default value of the field.
cs: Výchozí hodnota pole.

en: Left Blank
cs: Nevyplněno

en: User entered value
cs: Hodnota zadaná uživatelem

en: Average submission length in words (ex blanks)
cs: Průměrná délka zadané hodnoty ve slovech (kromě mezer)

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec
