Webform Transformer (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: description
fi: kuvaus

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: The default value of the field.
fi: Kentän oletusarvo.

en: Left Blank
fi: Jätetty vastaamatta

en: User entered value
fi: Käyttäjän antama arvo

en: Average submission length in words (ex blanks)
fi: Vastausten keskimääräinen pituus (poisluettuna tyhjät)

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki
