Webform Transformer (7.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: description
hu: leírás

en: Pattern
hu: Minta

en: Webform
hu: Űrlap

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: The default value of the field.
hu: A mező alapértelmezett értéke.

en: Left Blank
hu: Kitöltetlen

en: User entered value
hu: A felhasználó által megadott érték

en: Average submission length in words (ex blanks)
hu: A válaszok átlagos hossza szavakban (a szóközök nem számítanak bele)

en: Placeholder
hu: Helykitöltő
