Webform Transformer (7.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: description
lv: apraksts

en: example
lv: piemērs

en: Pattern
lv: Modelis

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība
