Webform Transformer (7.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: description
nl: beschrijving

en: Pattern
nl: Patroon

en: Webform
nl: Formulier

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: User entered value
nl: Gebruiker vulde de volgende waarde in

en: Average submission length in words (ex blanks)
nl: Gemiddelde lengte van inzending in woorden (zonder spaties)

en: Placeholder
nl: Plaatshouder
