Webform Transformer (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: The default value of the field.
tr: Alanın varsayılan değeri.

en: Left Blank
tr: Sol Boşluk

en: User entered value
tr: Girilen değer

en: Placeholder
tr: Yer tutucu
