Webform Transformer (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: The default value of the field.
el: Η προεπιλεγμένη τιμή του πεδίου.

en: Left Blank
el: Έμεινε κενό

en: User entered value
el: Ο χρήστης εισήγαγε την τιμή

en: Average submission length in words (ex blanks)
el: Μέσο μήκος υποβληθέντων στοιχείων σε λέξεις (πχ. κενά)

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης
