Webform Transformer (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: description
ja: 説明

en: Pattern
ja: パターン

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Default value
ja: デフォルト値

en: The default value of the field.
ja: フィールドのデフォルト値。

en: Left Blank
ja: 無回答

en: User entered value
ja: ユーザーが入力した値

en: Average submission length in words (ex blanks)
ja: 送信内容に含まれる平均単語数（空白を除く）

en: Placeholder
ja: プレースホルダー
