Webform Transformer (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Pattern
ro: Model

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: The default value of the field.
ro: Valoarea implicită a acestui cîmp.

en: Left Blank
ro: Lăsat gol

en: User entered value
ro: Valoare introdusă de utilizator

en: Average submission length in words (ex blanks)
ro: Lungimea medie a cuvintelor trimise (ex. goluri)

en: Placeholder
ro: Înlocuitor
