Webform Validation (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: حرر

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Add rule
ar: أضف قاعدة

en: Delete rule
ar: احذف القاعدة

en: Edit rule
ar: حرر القاعدة
