Webform Validation (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Cancel
bg: Откажи

en: Edit
bg: Промени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Add rule
bg: Добавяне на правило

en: Delete rule
bg: Изтриване на правило

en: Edit rule
bg: Редакция на правила
