Webform Validation (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Cancel
id: Batalkan

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Add rule
id: Tambahkan aturan

en: Delete rule
id: Hapus aturan

en: Edit rule
id: Edit aturan
