Webform Validation (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Ubah

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.
