Webform Validation (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Edit
ro: Modifică

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Add rule
ro: Adaugă o regulă

en: Delete rule
ro: Şterge regulă

en: Edit rule
ro: Editează regulă
