Webform Validation (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Components
uk: Компоненти

en: Add rule
uk: Додати правило

en: Delete rule
uk: Вилучити правило

en: Webform
uk: Опитувач

en: Usage
uk: Використання

en: Edit rule
uk: Змінити правило

en: Validator
uk: Перевірка
