Webform Validation (7.x-1.11) - en to nl translation catalogue (147 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Components
nl: Componenten

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Pattern
nl: Patroon

en: Add rule
nl: Regel toevoegen

en: Delete rule
nl: Regel verwijderen

en: greater than
nl: groter dan

en: greater than or equal to
nl: groter dan of gelijk aan

en: less than
nl: kleiner dan

en: less than or equal to
nl: kleinder dan of gelijk aan

en: at most
nl: hooguit

en: Webform
nl: Formulier

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Minimum length
nl: Minimumlengte

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Usage
nl: Gebruik

en: Edit rule
nl: Regel bewerken

en: Save rule
nl: Regel opslaan

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: end
nl: einde

en: Minimum number of words
nl: Minimum aantal woorden

en: Starts with
nl: Begint met

en: Comparison operator
nl: Vergelijkingsoperator

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Email Verify
nl: Controleer e-mail

en: Rule name
nl: Regel naam

en: No validation rules available.
nl: Geen validatieregels beschikbaar.

en: Select the components to be validated by this validation rule
nl: Selecteer de componenten die door deze regel gevalideerd moeten worden

en: Custom error message
nl: Aangepaste foutmelding

en: Specify an error message that should be displayed when user input doesn't pass validation
nl: Geef een foutmelding die getoond wordt als de invoer niet valide is.

en: A problem occurred while editing this rule. Please try again.
nl: Er was een probleem bij het bewerken van deze regel. Probeer het opnieuw.

en: Are you sure you want to delete the rule %name?
nl: Weet u zeker dat u de regel %name wil verwijderen?

en: Minimum number of characters
nl: Minimaal aantal tekens

en: Specify the minimum number of characters that have to be entered to pass validation.
nl: Geef het minimale aantal tekens op dat ingevuld moet worden om geldig te zijn.

en: Maximum number of characters
nl: Maximaal aantal tekens

en: Specify the maximum number of characters that can be entered to pass validation.
nl: Geef het maximaal aantal tekens op dat ingevuld mag worden om geldig te zijn.

en: Add a validation rule
nl: Validatie regel toevoegen

en: Form validation
nl: Formuliervalidatie

en: Add validation
nl: Validatie toevoegen

en: Webform Validation
nl: Formuliervalidatie

en: Minimum number of selections
nl: Minimaal aantal opties

en: Specify the minimum number of options a user should select.
nl: Geef het minimale aantal opties dat een gebruiker moet kiezen.

en: Maximum number of selections
nl: Maximaal aantal opties

en: Specify the maximum number of options a user can select.
nl: Geef het maximale aantal opties dat een gebruiker mag kiezen.

en: Number of selections
nl: Aantal opties

en: Specify how many options a user can select.
nl: Geef het aantal opties op dat een gebruiker kan selecteren.

en: You have to specify at least one of these items:
nl: Het is verplicht een van de volgende velden in te vullen:

en: Please select at least %num options for %item
nl: Selecteer tenminste %num opties voor %item

en: Please select maximum %num options for %item
nl: Selecteer maximaal %num opties voor %item

en: Please select %num options for %item
nl: %num opties voor %item selecteren

en: Blacklisted words
nl: Verboden woorden

en: Verifies that user-entered values are numeric, with the option to specify min and / or max values.
nl: Verifieert dat ingevulde waarden numeriek zijn, met optioneel minimale en/of maximale waardes.

en: (Key) value
nl: (Key)-waarde

en: %item is not within the allowed range %range
nl: %item valt niet binnen de toegestaande waarden ( %range )

en: Specify the minimum number of words that have to be entered to pass validation. Words are defined as strings of letters separated by spaces.
nl: Geef het minimaal aantal woorden op die ingevuld moeten worden om geldig te zijn. Woorden zijn groepen letters gescheiden door spaties.

en: Maximum number of words
nl: Maximaal aantal woorden.

en: Specify the maximum number of words that have to be entered to pass validation. Words are defined as strings of letters separated by spaces.
nl: Geef het maximaal aantal woorden op die ingevuld moeten worden om geldig te zijn. Woorden zijn groepen letters gescheiden door spaties.

en: Specify the specific value(s) you want the component to contain. Separate multiple options by a comma. For components that have keys, use the key value instead.
nl: Benoem de specifieke waarde(n) die het component moet bevatten. Gebruik een komma om meerdere waarden te scheiden. Gebruik voor componenten die een key hebben de key-waarde.

en: %item needs to be at least 1 word long | %item needs to be at least @count words long
nl[0]: %item dient tenminste één woord te bevatten
nl[1]: %item dient tenminste @count woorden te bevatten

en: %item can be maximum 1 word long | %item can be maximum @count words long
nl[0]: %item dient maximaal één woord te bevatten
nl[1]: %item dient maximaal @count woorden te bevatten

en: Words blacklist
nl: Lijst met verboden woorden

en: Validates that user-entered data doesn't contain any of the specified illegal words.
nl: Verifieert dat de ingevoerde waarde geen van de verboden woorden bevat.

en: Must be empty
nl: Moet leeg zijn

en: Numeric values
nl: Numerieke waarden

en: Plain text (disallow tags)
nl: Platte tekst (geen tags toestaan)

en: Verifies that user-entered data doesn't contain HTML tags.
nl: Verifieert dat de ingevulde waarde geen HTML-tags bevat.

en: Specific value(s)
nl: Specifieke waarde(n)

en: Unique values
nl: Unieke waarden

en: Specify a pattern where:
nl: Geef een patroon op waar:

en: Negate rule
nl: Regel omkeren

en: Verifies that a user-entered value contains at least the specified number of words.
nl: Verifieert dat de ingevulde waarden minimaal het opgegeven aantal woorden bevatten.

en: Verifies that a user-entered value contains at most the specified number of words.
nl: Verifieert dat de ingevulde waarden maximaal het opgegeven aantal woorden bevatten.

en: Equal values
nl: Identieke waarden

en: Compare two values
nl: Vergelijk twee waarden

en: Verifies that the user-entered value is the default value for that component. Negate if you want not the default value.
nl: Verifieert dat de waarde gelijk is aan de standaardwaarde voor het component. Kies 'regel omkeren' als het juist niet de standaardwaarde mag zijn.

en: Minimum number of selections required
nl: Minimaal aantal opties vereist

en: Forces the user to select at least a defined number of options from the specified webform components.
nl: Dwingt de gebruiker om minimaal het opgegeven aantal opties in de gekozen componenten te selecteren.

en: Maximum number of selections allowed
nl: Maximaal aantal opties toestaan

en: Forces the user to select at most a defined number of options from the specified webform components.
nl: Dwingt de gebruiker om maximaal het opgegegeven aantal opties in de gekozen componenten te selecteren.

en: Exact number of selections required
nl: Exact aantal opties vereist

en: Forces the user to select exactly the defined number of options from the specified webform components.
nl: Dwingt de gebruiker om precies het opgegeven aantal opties in de gekozen componenten te selecteren.

en: Enter the text that this field must start with.
nl: Vul de tekst in waarmee dit veld moet beginnen.

en: Verifies that user-entered data starts with a given string.
nl: Verifieert dat de ingevulde waarde begint met een opgegeven tekst.

en: Enter the text that this field must end with.
nl: Vul de tekst in waarmee dit veld moet eindigen.

en: Verifies that user-entered data ends with a given string.
nl: Verifieert dat de ingevulde waarde eindigt met een opgegeven tekst.

en: Regular expression, case-sensitive
nl: Reguliere-expressie, hoofdlettergevoelig

en: Regular expression, case-insensitive
nl: Reguliere-expressie, niet hoofdlettergevoelig

en: Verifies that a specified textfield remains empty. Recommended use case: used as an anti-spam measure by hiding the element with CSS.
nl: Verifieert dat een gekozen tekstveld leeg blijft. Gebruik dit bijvoorbeeld als anti-spam maatregel en verberg het element met CSS.

en: Specify illegal words, seperated by commas.
nl: Geef verboden woorden op, gescheiden door komma's.

en: Must match a username
nl: Moet een geldige gebruikersnaam zijn

en: Validates that user-entered data matches a username.
nl: Verifieert dat de ingevoerde waarde een geldige gebruikersnaam is.

en: Verifies that an email address actually exists using the <a href="https://drupal.org/project/email_verify">Email Verification module</a>.
nl: Verifieert of een e-mail adres echt bestaat met behulp van de <a href="https://drupal.org/project/email_verify">Email Verification</a>-module.

en: The numeric validation rule range syntax has changed with this release. Existing numeric validation rules were found and updated. Please verify that they still work as expected!
nl: De syntax van de numerieke validatieregel voor bereik is gewijzigd in deze versie. Bestaande validatieregels zijn bijgewerkt. Controleer alstublieft of ze nog correct werken.

en: Validate the inverse of the rule.
nl: De validatie van de regel omkeren.

en: Verifies that the value of the specified component is from a list of allowed values.
nl: Verifieert dat de waarde van een component in een lijst met toegestane waarden voorkomt.

en: Verifies that a user-entered value follows to a specified pattern.
nl: Verifieert dat een ingevulde waarde een vastgesteld patroon volgt.

en: Validates that the user-entered data is a valid URL.
nl: Verifieert dat de ingevoerde data een geldige URL is.

en: %item is not numeric.
nl: %item is geen getal.

en: %item is not within the allowed range %range.
nl: %item valt niet binnen het toegestane bereik %range.

en: %item should be greater than or equal to %val.
nl: %item moet groter of gelijk zijn aan %val.

en: %item should be less than or equal to %val.
nl: %item moet kleiner of gelijk zijn aan %val.

en: %item should be at least %num characters long.
nl: %item moet minimaal %num tekens bevatten.

en: %item should be at most %num characters long.
nl: %item mag maximaal %num tekens lang zijn.

en: %item_checked does not match %item_first.
nl: %item_checked is niet gelijk aan %item_first.

en: The value of %item is not unique.
nl: De waarde van %item is niet uniek.

en: Please select at least %num options for %item.
nl: Selecteer minimaal %num opties van %item.

en: Please select maximum %num options for %item.
nl: Selecteer maximaal %num opties van %item.

en: %item does not contain the correct data.
nl: %item bevat niet de juiste gegevens.

en: %item should be at least 1 word long. | %item should be at least @count words long.
nl[0]: %item moet minimaal 1 woord bevatten.
nl[1]: %item moet minimaal @count woorden bevatten.

en: %item should be at most 1 word long. | %item should be at most @count words long.
nl[0]: %item mag maximaal 1 woord bevatten.
nl[1]: %item mag maximaal @count woorden bevatten.

en: Optional. By changing the order of validation rules, you can use code that relies on earlier validation functions being completed.
nl: Optioneel. Door de volgorde van de validatieregels te wijzigen kunt u code gebruiken gebaseerd op de eerder uitgevoerde validaties.

en: Save rule order
nl: Volgorde van de regels opslaan

en: The order of the validation rules has been saved.
nl: De volgorde van de validatieregels is opgeslagen.

en: Verifies that a user-entered value contains at least the specified number of characters.
nl: Verifieert dat de ingevulde waarden niet minder dan het opgegegeven aantal tekens bevatten.

en: Verifies that a user-entered value contains at most the specified number of characters.
nl: Verifieert dat de ingevulde waarden niet meer dan het opgegeven aantal tekens bevatten.

en: Translatable strings for webform validation translation
nl: Vertaalbare teksten voor Webform Validation-vertaling

en: Valid URL
nl: Geldige URL

en: none present in this form
nl: geen aanwezig in dit formulier

en: Works with: @component_types.
nl: Werkt met: @component_types.

en: Adds up to
nl: Totaalwaarde

en: Number the fields add up to
nl: Waarde van de velden bij elkaar opgeteld

en: Specify the number and the type of comparison. For example:
nl: Geef het getal en de vergelijking. Bijvoorbeeld:

en: Require the values of the selected fields to add up to exactly, greater than or equal to, or less than or equal to a specified number.
nl: Waarden van de geselecteerde velden moeten opgeteld gelijk zijn aan, groter dan of kleiner dan een vastgestelde waarde.

en: Verifies that all specified components contain equal values. If all components are of type email, they will get case-insensitive comparison.
nl: Verifieert of alle geselecteerde velden gelijke waarden hebben. Als alle elementen van het type e-mail zijn, worden ze niet hoofdlettergevoelig vergeleken.

en: Specify the comparison operator you want to use. Must be one of: >, >=, <, <=. The validator will compare the first component with the second using this operator. If the components are of type email, they will get case-insensitive comparison.
nl: Selecteer de vergelijkingsoperator die u wil gebruiken. Dit moet een van de volgende zijn: >, >=, <, <=. Tijdens de validatie wort het eerste component met het tweede vergeleken met deze operator. Als de componenten van het type e-mail zijn is de vergelijking niet hoofdlettergevoelig.

en: Verifies that none of the specified components contain the same value as another selected component in this submission. (To check that values are unique between submissions, use the unique validation option on the "Edit component" page for that component.) If all components are of type email, they will get case-insensitive comparison.
nl: Controleert dat geen van de geselecteerde componenten dezelfde waarde in de huidige inzending heeft. (Om te controleren of waarden in verschillende inzendingen uniek zijn, kunt u de validatie-optie 'Uniek' gebruiken op de pagina 'Component bewerken'.) Als alle componenten van het type e-mail zijn, wordt een hoofdletterongevoelige controle uitgevoerd.

en: Some of several
nl: Een van velen

en: Number to be completed
nl: Aantal in te vullen

en: Specify the number that must be completed and the type of comparison. For example:
nl: Geef het aantal componenten dat ingevuld moet worden en het soort vergelijking. Bijvoorbeeld:

en: Requires the user to complete some number of components out of a group of components. For example, complete at least 2 out of 3, complete at most 4 out of 6, or complete exactly 3 our of 4.
nl: Vereist dat de gebruiker een bepaald aantal componenten uit een groep invult. Bijvoorbeeld, vul minimaal 2 van de 3 in, vul maximaal 4 van de 6 in of vul precies 3 van de 4 in.

en: exactly
nl: precies

en: These items must add up to %verb %compare_number:
nl: Deze items moeten opgeteld %verb %compare_number:

en: at least
nl: ten minste

en: You must complete %verb %compare_number of these items:
nl: U moet de %verb %compare_number van deze items completeren :

en: Compare two values for greater than (>), less than (<), greater than or equal to (>=), or less than or equal to (<=).
nl: Vergelijk of een waarde groter dan (>), kleiner dan (<), groter dan of gelijk aan (>=), of kleiner dan of gelijk aan (<=) een tweede waarde is.

en: Add validation rules to Webforms.
nl: Validatieregels toevoegen aan formulieren.

en: Regex code (case-sensitive)
nl: Regex-code (hoofdlettergevoelig)

en: Specify regex code to validate the user input against. Do not include delimiters such as /.
nl: Geef regex-code op om de ingevulde waarde mee te valideren. Neem geen scheidingstekens op zoals /.

en: Validates user-entered text against a case-sensitive regular expression.
nl: Verifieert ingevulde waarde met een hoofdlettergevoelige reguliere-expressie.

en: Regex code (case-insensitive)
nl: Regex-code (niet hoofdlettergevoelig)

en: Validates user-entered text against a case-insensitive regular expression.
nl: Verifieert ingevulde waarde met een niet hoofdlettergevoelige reguliere-expressie.
