Webform Validation (7.x-1.11) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Add rule
nn: Legg til regel

en: Delete rule
nn: Slett regel

en: Edit rule
nn: Rediger regel

en: Starts with
nn: Startar med

en: Ends with
nn: Sluttar med
