Webform Validation (7.x-1.11) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Add rule
sl: Dodaj pravilo

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Edit rule
sl: Uredi pravilo

en: Save rule
sl: Shrani pravilo

en: Minimum number of words
sl: Najmanjše število besed
