Webform Validation (7.x-1.12-rc1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Components
ar: المكونات

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Pattern
ar: النموذج

en: Add rule
ar: أضف قاعدة

en: Delete rule
ar: احذف القاعدة

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Examples
ar: أمثلة

en: Edit rule
ar: تحرير القاعدة

en: Save rule
ar: حفظ القاعدة

en: start
ar: بداية

en: Validator
ar: محقق الصحة

en: end
ar: نهاية

en: Minimum number of words
ar: الحد الأدنى لعدد الكلمات

en: Rule name
ar: اسم القاعدة
