Webform Validation (7.x-1.12-rc1) - en to pl translation catalogue (55 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Components
pl: Komponenty

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Add rule
pl: Dodaj regułę

en: Delete rule
pl: Usuń regułę

en: greater than
pl: większy niż

en: greater than or equal to
pl: większy lub równy

en: less than
pl: mniejszy niż

en: less than or equal to
pl: mniejszy lub równy

en: at most
pl: co najwyżej

en: Webform
pl: Formularz

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Minimum length
pl: Minimalna długość

en: Examples
pl: Przykłady

en: Usage
pl: Użycie

en: Edit rule
pl: Edycja reguły

en: Save rule
pl: Zachowaj regułę

en: Validator
pl: Walidator

en: Minimum number of words
pl: Minimalna liczba słów

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Comparison operator
pl: Operator porównania

en: Ends with
pl: Kończy się na

en: Rule name
pl: Nazwa reguły

en: No validation rules available.
pl: Brak dostępnych reguł walidacji.

en: Custom error message
pl: Niestandardowy komunikat błędu

en: Specify an error message that should be displayed when user input doesn't pass validation
pl: Określ komunikat błędu, który powinien być wyświetlany podczas wprowadzania danych, które nie przechodzą walidacji

en: Are you sure you want to delete the rule %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć regułę %name?

en: Minimum number of characters
pl: Minimalna liczba znaków

en: Maximum number of characters
pl: Maksymalna liczba znaków

en: Add a validation rule
pl: Dodaj regułę walidacji

en: Form validation
pl: Walidacja formularza

en: Add validation
pl: Dodaj walidację

en: Minimum number of selections
pl: Minimalna liczba wyborów

en: Maximum number of selections
pl: Maksymalna liczba wyborów

en: Number of selections
pl: Liczba wybranych

en: Specify how many options a user can select.
pl: Określ ile opcji może być wybranych przez użytkownika.

en: Blacklisted words
pl: Lista słów zakazanych

en: Specify numeric validation range
pl: Określ numeryczny przedział walidacji

en: (Key) value
pl: (Klucz) wartość

en: empty: no value validation
pl: puste: walidacja braku wartości

en: Maximum number of words
pl: Maksymalna liczba słów

en: Words blacklist
pl: Czarna lista słów

en: Must be empty
pl: Musi być puste

en: Numeric values
pl: Wartości numeryczne

en: Plain text (disallow tags)
pl: Czysty tekst (nie zezwalaj na tagi)

en: Specific value(s)
pl: Specyficzna wartość/wartości

en: Unique values
pl: Wartości unikalne

en: at least
pl: przynajmniej
