Webform Validation (7.x-1.12) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Components
gl: Compoñentes

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Pattern
gl: Patrón

en: Add rule
gl: Engadir regra

en: Delete rule
gl: Eliminar regra

en: at most
gl: Enquisa máis recente

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Examples
gl: Exemplos

en: Usage
gl: Uso

en: Edit rule
gl: Editar regra

en: Save rule
gl: Gardar regra

en: Validator
gl: Validador

en: Minimum number of words
gl: Número mínimo de palabras

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Ends with
gl: Remata en
