Webform Validation (7.x-1.12) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Add rule
th: เพิ่มกฎ

en: Delete rule
th: ลบกฎ

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: Edit rule
th: แก้ไขกฎ

en: Save rule
th: บันทึกกฎ

en: Minimum number of words
th: จำนวนคำขั้นต่ำ

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย

en: Ends with
th: ลงท้ายด้วย
