Webform Validation (7.x-1.14-rc1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Components
lt: Komponentai

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Webform
lt: Web forma

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Edit rule
lt: Redaguoti taisyklę

en: Save rule
lt: Įrašyti taisyklę

en: Minimum number of words
lt: Mažiausias žodžių skaičius

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Form validation
lt: Formos validacija
