Webform Validation (7.x-1.14) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Add rule
sq: Shto rregullën

en: Delete rule
sq: Elemino rregullën

en: Edit rule
sq: Ndrysho rregullën

en: Save rule
sq: Ruaj rregullën

en: Minimum number of words
sq: Numri minimum i fjalëve
