Webform Validation (7.x-1.15-rc1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Components
is: Íhlutir

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Add rule
is: Bæta við reglu

en: Delete rule
is: Eyða reglu

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Examples
is: Dæmi

en: Edit rule
is: Breyta reglu

en: Save rule
is: Vista reglu

en: Minimum number of words
is: Lágmarksfjöldi orða

en: Starts with
is: Byrjar á

en: Ends with
is: Endar á
