Webform Validation (7.x-1.15) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Components
lv: Komponentes

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Pattern
lv: Modelis

en: Add rule
lv: Pievienot likumu

en: Delete rule
lv: Dzēst likumu

en: Testing
lv: Testēšana

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Examples
lv: Piemēri

en: Edit rule
lv: Rediģēt likumu

en: Save rule
lv: Saglabāt likumu

en: Validator
lv: Validators

en: Minimum number of words
lv: Minimālais vārdu skaits

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Ends with
lv: Beidzas ar
