Webform Validation (7.x-1.16-rc1) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Add rule
dz: ལམ་ལུགས་ཁ་སྐཽངས་རྐྱབ།

en: Delete rule
dz: ལམ་ལུགས་བཏོན་གཏང་

en: Edit rule
dz: ལམ་ལུགས་ ཞུན་དག་འབད་

en: Save rule
dz: ལམ་ལུགས་སྲུངས།

en: Minimum number of words
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཨང་གྲངས་ཉུང་མཐའ་

en: Rule type
dz: ལམ་ལུགས་ཀྱི་དབྱེ་བ།
