Webform Validation (7.x-1.17-rc1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Add rule
am: መመሪያ ጨምር

en: Delete rule
am: ህጉን አጥፋ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Edit rule
am: ህግ አርትእ

en: Rule type
am: የመመሪያ ዓይነት
