Webform Validation (7.x-1.17-rc1) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Pattern
fa: الگو

en: Add rule
fa: افزودن قانون

en: Delete rule
fa: حذف قانون

en: Testing
fa: آزمایش

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Edit rule
fa: ویرایش قانون

en: Validator
fa: اعتبارسنج

en: Minimum number of words
fa: حداقل تعداد کلمات

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Ends with
fa: تمام می‌شود با

en: Rule type
fa: نوع قانون

en: (empty)
fa: (خالی)

en: Form validation
fa: اعتبارسنجی فرم
