Webform Validation (7.x-1.17-rc1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Add rule
ka: წესის დამატება

en: Delete rule
ka: როლის წაშლა

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
