Webform Validation (7.x-1.17-rc2) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Add rule
eu: Gehitu araua

en: Delete rule
eu: Araua ezabatu

en: Testing
eu: Proba

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Examples:
eu: Adibideak:

en: Edit rule
eu: Araua editatu

en: Save rule
eu: Gorde erregela

en: Validator
eu: Balidatzaile

en: Minimum number of words
eu: Gutxieneko hitz kopurua

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Rule type
eu: Erregela mota

en: (empty)
eu: (hutsik)
