Webform Validation (7.x-1.17-rc2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo

en: Delete rule
hr: Izbriši pravilo

en: Testing
hr: Testiranje

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Edit rule
hr: Uredi pravilo

en: Save rule
hr: Spremi pravilo

en: Minimum number of words
hr: Najmanji broj riječi

en: Rule type
hr: Tip pravila

en: (empty)
hr: (prazno)
