Webform Validation (7.x-1.17) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Add rule
af: Voeg reël by

en: Delete rule
af: Skap reël

en: Edit rule
af: Wysig reël

en: Save rule
af: Stoor reël

en: Minimum number of words
af: Minimum aantal woorde

en: Rule type
af: Reëltipe
