Webform Validation (7.x-1.17) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Add rule
cy: Ychwanegu rheol

en: Delete rule
cy: Dileu rheol

en: Testing
cy: Profi

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Edit rule
cy: Golygu rheol

en: Save rule
cy: Cadw rheol

en: Validator
cy: Dilysydd

en: Minimum number of words
cy: Nifer lleiaf o eiriau

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: Ends with
cy: Yn gorffen gyda

en: Rule type
cy: Math o reol

en: (empty)
cy: (gwag)
