Webform Validation (7.x-1.17) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Components
et: Komponendid

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Pattern
et: Muster

en: Add rule
et: Lisa reegel

en: Delete rule
et: Kustuta reegel

en: Testing
et: Testimine

en: Webform
et: Veebivorm

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Edit rule
et: Muuda reeglit

en: Save rule
et: Salvesta reegel

en: Validator
et: Valideerija

en: Minimum number of words
et: Minimaalne sõnade arv

en: Starts with
et: Algab millega

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Rule type
et: Reegli tüüp

en: (empty)
et: (tühi)

en: Maximum number of characters
et: Maksimaalne tähemärkide arv

en: at least
et: vähemalt

en: You must complete %verb %compare_number of these items:
et: Sul tuleb täita %verb %compare_number järgmistest asjadest:
